KLUB ZDROWIA – czym jest i dlaczego “klub”?

Kluby tenisowe, żeglarskie, golfowe, konne skupiają ludzi mających te same pasje, kochających życie – my też kochamy życie, a naszą pasją jest ZDROWIE.

KLUB ZDROWIA został założony przeze mnie na początku 2023 roku jako zamknięta grupa na Facebooku. Po kilku miesiącach, w kwietniu 2023, miał swoją premierę medialną połączoną z wernisażem, która zapoczątkowała serię rozmów z gośćmi przed publicznością co kilka miesięcy.
2 grudnia 2023 roku wydarzenie miało miejsce w warszawskiej Kinotece

a już 3 marca 2024 roku KLUB ZDROWIA zawita do Katowic (Hotel Monopol).

„KLUB ZDROWIA. Holistycznie: zdrowie, regeneracja, witalność” – to podcasty live i maraton inspirujących rozmów prowadzonych przeze mnie przed publicznością (które zwykle nagrywane są w studiu bez publiczności) . W rolach głównych występują: eksperci holistycznego podejścia do zdrowia i lekarze; wśród nich są także bohaterowie ludzkich historii pokazujący jak dokonać niemożliwego, zadbać o zdrowie i zmienić swoje życie. KLUB ZDROWIA skupia tych wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie, inwestować w nie, podchodzić do niego holistycznie, wiedzieć więcej, edukować się, być świadomym swoich wyborów (zdrowie to suma podejmowanych decyzji), działać na wielu poziomach (mentalnym, fizycznym, relacji, odżywiania) i być gotowym na zmianę.

W KLUBIE ZDROWIA Klubowicze dowiadują się tego, czego nie powie im zwykły lekarz, a co jest niezwykle istotne dla zdrowia; usłyszą jak można żyć w harmonii i dobrostanie przez wiele, wiele lat. Podczas spotkań w ramach KLUBU ZDROWIA i licznych przerw, zarówno eksperci zdrowia jak i publiczność, mają możliwość nawiązywania relacji, wymiany, opinii, doświadczeń, czy robienia zdjęć.

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.